„DAMEN” sp. z o.o. została powołana w 1995 r. Jest to firma rodzinna, której udziałowcy rozpoczynali działalność gospodarczą na początku lat 90-tych. Siedziba spółki mieści się w jej własnym obiekcie w Markach, miejscowości sąsiadującej z prawobrzeżną Warszawą, przy drodze krajowej E8 W-wa – Białystok.


Przedmiotem działalności naszej spółki jest import i dystrybucja dwóch grup asortymentowych:
   - dodatków krawieckich i pasmanterii
      oraz
   - wyrobów medycznych jednorazowego użycia.


Sprowadzamy pasmanterię „miękką" (wstążki, rzepy, nici, flizeliny), pasmanterię „twardą” (igły ręczne i maszynowe, szpilki, szydełka, druty do robótek ręcznych, agrafki, nożyczki i przecinaki) oraz inne dodatki i artykuły krawieckie (centymetry, kredę, akcesoria do metkowania odzieży itp.)


Ponadto jesteśmy importerem odzieży medycznej jednorazowego użycia (maski, czepki, fartuchy, zestawy ubrań, ochraniacze na obuwie, podkłady i prześcieradła) oraz wybranego asortymentu szwów chirurgicznych. Oferowany asortyment jest oznaczony znakiem Znak CE oraz dopuszczony do obrotu w świetle Ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010r. ( Dz. U. Nr 107 poz. 679).


Naszymi dostawcami są sprawdzeni wytwórcy z Chin, Tajwanu, Malezji, Japonii, Australii i Wielkiej Brytanii.
W nasze towary zaopatrujemy: hurtownie, dystrybutorów regionalnych, sieci handlowe oraz producentów.


Cechuje nas duża odpowiedzialność wobec naszych klientów, dlatego od naszych dostawców wymagamy bezwzględnej zgodności jakości towaru z przyjętym normami.
Firmom, które podejmują z nami kooperację, zapewniamy stabilne warunki handlowe, profesjonalizm oraz solidność naszych usług.


Zapraszamy do współpracy.

Zarząd DAMEN sp. z o.o.

Klauzula informacyjna przetwarzania danych osobowych